Kariéra

PJ Expedis je logistická společnost se zaměřením na telekomunikační zákazníky. Spolupracujeme s mobilními operátory a mj. nabízíme služby pro spol. T-Mobile, O2, Vodafone a dalším telekomunikačním firmám. 

Kurýr / Řidič (Olomouc)

Do našeho týmu hledáme nového řidiče - kurýra pro rozvoz zásilek (oblast Česká republika). Depo pro kurýry se nachází v Olomouci.

detail

Kurýr / Řidič (Praha)

Do našeho týmu hledáme nového řidiče - kurýra pro rozvoz zásilek (oblast Česká republika). Depo pro kurýry se nachází v Praze – Horní Počernice.

detail

Máte zájem o práci v naší společnosti, ozvěte se naší HR manažarce - Gabriela Mánková - +420 777 234 126, gabriela.mankova@expedis.cz
Pokud jste si z nabízených pozic nevybrali, ale přesto u nás chcete pracovat, pošlete nám svůj žitotopis s motivačním dopisem a naše personální manažerka se vám ozve přednostně, jak se uvolní pozice pro vaši kvalifikaci.

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Kontaktujte nás prosím s Vaší zpětnou vazbou. Jen tak můžeme neustále zlepšovat naše služby.
Byli jste nespokojeni s doručením Vaší zásilky? Neměli jste správné informace? Bylo problematické nás kontaktovat. Dejte vědět přes kontaktní formulář.
Vašimi podněty se zabýváme! Můžete samozřejmě zaslat i pochvalu :-)

Hledáte toho správného partnera pro Váš business? Potřebujete zajistit buď jen část nebo kompletní logistické fungování Vaší firmy?
Rádi s Vámi připravíme návrh té správné služby šité přesně Vašim potřebám!
Kontaktujte nás přes níže uvedený formulář. Obratem se s Vámi spojíme a domluvíme se na dalších krocích.

© LaTaupe 2024